Sayfalar

11 Mart 2018 Pazar

Kız Arkadaşı İçin Yurt Basan Cumhuriyet Savcısı (!)

11 Mart 2018 tarihli haber

İnternette dolanırken şöyle bir haber gördüm ve çıldırdım: Neymiş efendim: kız arkadaşına ulaşamayan savcı polisle kız yurdunu basmış!!! Oha amk ohaaaaaaaa!!!! Aşırı derece sinirli ve bu ülkeden bıkmış bir vaziyette şuan yazıyorum. Şaka gibi ya: Nişanlısına ulaşamayan beyefendi savcılık görevini kişisel gönül işleri için kullanıyor ve bu durum kimsenin s**inde değil! Yani böyle haberleri ve bu haber üzerine gelen tepkisizliğe baktıkça her zamanki gibi tek dediğim şey: "Bu ülkeden bi *** olmaz amk! Olmayacakta."


Kısa- iki çift lafım var bu haber üzerine:Uzun uzun anlatmaya gerek yok linki koyuyorum: ---İLGİLİ HABER LİNKİ---

Olay kısaca: Bi tane Cumhuriyet Savcısı kız arkadaşına ulaşamıyor cep telefonundan, arıyor açmıyor vs. artık kavga mı etmişler her neyse. Bu durum üzerine bizim vergilerimiz ile adaleti sağlasın diye maaş ödediğimiz savcı beyimiz kalkıyor polisleride yanına alıp kız yurdunu basıyor. Ben savcıyım, çağırın gelsin hemen buraya şeklinde bağırıyorda. Millet tabii yataklarından fırlıyor ne oldu diye. Bide ne görsünler ki koskoca Cumhuriyet Savcısı makamında oturan bi adam gelmiş makamını kişisel meseleleri için kullanıyor.

Savcı beyefendi bide kamera kayıtlarını da istemiş derhal ve yurt müdürüne de oradaki güvenliklere falanda çıkışmış!!!!!!!!!!!!!!!!


PEKİ BENCE BU DURUMDA NE YAPILMALI?

(Aşağıda yazanlar T.C. Anayasası'ndaki ifade özgürlüğü çerçevesinde benim şahsi görüş ve düşüncelerimi içermektedir.)

-TBMM Olağanüstü veyahut standart en yakın birleşimde bu durumu gündemine almalı.

-Bahsi geçen savcı Türkiye Cumhuriyeti'ne alenen hakaret ve alenen görevi kötüye kullanma suçlarından görevinden azledilmeli TBMM tarafından ve en üst sınırdan ceza verilmeli.

-Bahsi geçen şahsın mezun olduğu üniversitedeki hukuk hocaları, ilgili dekan ve üniversitenin rektörü gözaltına alınmalı, haklarından soruşturma açılmalı ve soruşturma sonuçlanana kadar açığa alınmalılar.

-Böyle bir rez*l durumun bir daha vuku bulmaması için TBMM somut önlem almalı.


Ülkeye bak amk. Sen çiğnediğin sakızdan yediğin ekmeğe kadar vergi öde, çoluk çocuğundan kardeşinden ananda babandan kıs vergi öde, bu vergilerle yargıçların(!) maaşı ödensin. Peki  onlar (bunun gibi hukukçular) ne yapsın dersiniz: karı-kız olayları, millete fors atma, ahkâm kesme... !!!!!!


Tekrar diyorum içimden: BU ÜLKEDEN Bİ *** OLMAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 yorum:

  1. haberden anladığım kadarıyla polisleri alıp gitmemiş, orada görüşcem diye tutturunca polisler de gelmiş. bağımlı kişilik bozukluğu var adamda bence, ülkede psikolojsi düzgün insan kalmadı ya.

    YanıtlaSil