Sayfalar

13 Ocak 2018 Cumartesi

Din Elden Nasıl Gider? (Uygulamalı Anlatım)

Merhaba insan evlatları;

"Din elden gidiyokinezi" pozisyonu almış temsili şahış

Şimdi size Türkiye'de zihinsel varoluş problemleri çeken kişilerin "Din elden gidiyor!" lafı ile ne demek istediklerini anlatmaya çalışacağım. Din elden nasıl gider? sorusunun cevabı bu yazıda insan çocukları! Kaçırmayın, okuyun.


Ama öncesinde kanalıma abone olmayı ve yorum atmayı unutmafkdsfjdsfj... Şaka lan, şaka! Ben bunu diyecek kadar haysiyetsizleşmedim çok şükür.

Yazının devamına buyrun: ...Eveeeeettttttt, şimdi; ellerimizi avuçlarımızın içinde küçük bir top varmışçasına kapatıyoruz ve ardından gözlerimizi de kapatıp çehremizi yukarı doğru kaldırıyoruz. Ardından dini düşünüyoruz, düşünüyoruz, düşünüyoruz ve onu avuçlarımınız içinde hayal ediyoruz, düşünüyoruz. İşlemin burasına kadar geldiyseniz elinizin içinde bir kıpırtı hissedeceksiniz, korkmayın, sakin olun yoksa din elinizden hemen kaçar, sakin olun. Evet şimdi dini avuçlarımız arasında iyice hissettikten sonra Kadıköy'e gidiyor ve medenice bira içen vatandaşların olduğu barlar caddesine giriyoruz ve bira içip arkadaşları ile gülüşen, şakalaşan, konuşan insanlara tip tip bakıp "cık cık cık!" dedikten sonra ellerimizi üstte anlattığım şekilde kapatıp dinin nasıl ellerinizin arasından-avuçlarınızın arasından kaçmaya-gitmeye çalıştığına tanıklık ediyoruz. Eğer dinin tam olarak elden gitmesini istiyorsanız tam bira içen insanlara bakarken bi taraftandan da cep telefonunuzdan internete girip bilimsel deney videoları izleyin. Ardından bir bilimsel videoya bir yandan da bira içen insanlara bakın ve 3 kere (yani toplam 9 kere) "cık cık cık!" deyin ve işte o anda din elden gidip gökyüzünde doğru çıkacak. Sizde bu sayede dininizin gidişini, neye benzediğini, rengini, şemalini vesaire gibi özelliklerini görebileceksiniz.


Yorumlarda tecrübelerinizi yazabilirsiniz.
İyi günler...

2 yorum:

  1. Dini öyle bir şekilde hayal ediyorlar ki, hakikaten din soyut bir şey ama bunların dinden anladıkları para, pul, akçeli işler, din = ahlak halbuki. Yani her bakımdan ahlak, tartıda/terazide hile yapmamak ahlakı, cinsel konularda ahlak, sınav sorularını çalmama ahlakı, kediye, köpeğe iyi davranmak, merhametli olmak hepsi ahlak...e ahlak elden giderse ahlaksız olunur, ahlaksız insanın bir dini olsa ne olur, olmasa ne olur?:))

    İyi günler...

    YanıtlaSil
  2. İlhan Eliaçık'ın dediği gibi, Komşusu açken tok yatmak istemeyip zengin muhitlere taşınanlar sokaktakinin halinden anlamazlar. Sonrada din elden gidiyor diye onları uyuturlar. Gerçi daha beteri var ki açlıktan ağzı kokanlar da onlara taraf olurlar ya işte bu tam bir rezillik...

    YanıtlaSil