Sayfalar

24 Mart 2016 Perşembe

TBMM'de Çocuk İstismarıyla İlgili Rezalet Oylama! (HAKİKATEN SİNİR BOZUCU!)

Merhaba sayın okurlarım;

TBMM'de çocuk istismarıyla ilgili dünkü oylamadan bi kare...
Size böyle dünden beri sinirden elim titreye titreye bu yazıyı yazmak istemezdim gerçekten ama duramadım ve yazmak-paylaşmak istedim.

Dün mecliste "çocuk istismarı" ile alakalı MHP adlı siyasi parti grubunun çocuk istismarlarının araştırılması ve önlenmesine yönelik araştırma komisyonu kurulması talebi "AK" Parti adlı siyasi parti grubunun hayır oyu kullanması ile reddedildi! 

 

Size bu konu hakkında fazla söze gerek olmasa da birkaç diyeceğim var. Birde bu konu ile alakalı TBMM TV'nin canlı yayın görüntülerinide paylaşacağım. İzleyin, sadece izleyin ve görün bu rezilliği! 
 Buyrun: ...


Sayın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları; ya düşünebiliyor musunuz? Meclise, kanun yapılan meclise çocuklara yapılan istismar ile alakalı bir meclis araştırması önerisi geliyor ve bun öneri ZERRE kadar hiç bir siyasi yapı taşmıyor, siyasi herhangi bir şeyi hedef almıyor, yalnızca Türkiye'de çocuk istismarına dair meclisin araştırma yapıp, bu konu ile alakalı meclisin derhal önem almasını içeriyor ama bu meclis araştırması teklifi milletin vekillerini olduğunu iddiaa eden kişiler tarafından reddediliyor! Allah aşkına sorarım size bu mu milletin vekilleri? Bu mu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları adına kanun yapan adam(!)lar? Bu mu? Bu reddeden milletvekillerinin insani duyguları nerededir sayın vatandaşlar? He...? Allah aşkına yapmayın, etmeyin! Bu tür insanları vekil seçmeyin! Bu ciddi bir iştir. Sizler sizin adınıza kanun yapan, anayasa çıkartan vekilleri seçiyorsunuz! Oy kullanırken kafanız mı sarhoş? Anlamıyorum ki! Böyle rezil hadiselerin(hele ki mecliste...) yaşanmasının tek sebebi sizlerin(çoğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının)millet vekili yani kendi vekili yerine siyasi parti vekili seçmesi, isim yerine siyasi partiye oy vermesidir! Denecek söz ne var ki ya! Sinirden yalnızca yerimde duramıyorum!!!!!!

Buyrun izleyinde görün milletin vekillerini(!) : ....

Çocuk istsimarıyla ilgili meclis araştırması reddedildi!

İşte o anlarla ilgili TBMM TV'den alınmış kesit

İzlediniz mi?
Yazık! Hakiaten yazık! Diyecek sözün bittiği nokta budur sanırım!
 (!) :( :/ :/ :( :(  (!)

3 yorum: