Sayfalar

19 Mart 2016 Cumartesi

Taksim / İstiklal Caddesi'nde Patlama! (YETER ARTIK!)

(Fotoğraf Kaynak: Doğan Haber Ajansı)
Bugün (19.03.2016) saat 11:00'da İstanbul'un en işlek yeri olan Taksim/İstiklal caddesi'nde patlama oldu. Daha geçenlerde devletin kalbi olan Ankara'da-Başkent'te patlama olup 37 vatandaşımız hayatını kaybetmişken şimdi de bugün  devletin en kalabalık-işlek yeri olan İstanbul'un Taksim ilçesinin İstiklal Caddesi'nde-Dünya'nın marka caddesinde patlama oldu bu kez! 
(Sözde) Milli İstihbarat Teşkilatı(!)

Ya Allah aşkına soruyorum size nerde bu devletin istihbarat teşkilatı(!)? Nerde bu T.C. Milli İstihbarat Teşkilatı(!)? NERDE!!!???... Bunca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ölürken neden bu ülkenin istihbarat teşkilatı önceden istihbarat alıp bu katliamları engelleyemiyor(!)?
 
Bu blogda siyaset konuşmamayı düşünüyordum ama dilsiz şeytan olup daha fazla susamayacam! size içimi dökmek istiyorum bu 
 olaylar ile alakalı. Lütfen 2 dakikanızı ayırıp beni dinleyiniz!   : ...Taksim / İstiklal Caddesi'ndeki patlama olay yeri ile alakalı son dakika videosu 

 

 Arkadaşlar, sayın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları gerçekten artık sinirden yerimde duramıyorum! Sırf desteklediği siyasi partiye laf gelmesin diye bu olaylarda-patlamalarda kusuru olan devlet yetkililerinin görevden alınmasını istememek gerçekten büyük bir cahilliktir! Bu olaylarda göz göre göre alenen T.C. Milli İstihbarat Teşkilatı, T.C. İçişleri Bakanlığı-T.C. İçişleri Bakanı'nın alenen görevlerini tam anlamıyla yapamadığının kanıtıdır. Cumhuriyet ile yönetilen bu ülkede millet olarak böyle olaylar karşısında birlik olup siyasileri veyahut bu olayları-patlamaları engelleyemeyen, istihbarat sağlayamayan devlet yetkililerinin görevden alınması için milletvekillerine baskı yapmamız gerekirken. Her siyasi partili vatandaş kendi partisinin bu olaylar sonrasındaki menfaatini gözetiyor! Ya bu ne büyük bi aşş**ğılık! Ne büyük cahilliktir ya! Aziz Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşları, siz ne yapmaya çalışıyorsunuz(!)? Allah aşkına millet olarak bir silkelenip kendimize gelelim. Göz göre göre adamlar Suriye sınırından elini kolunu sallaya sallaya geçiyor, bu teröristler istedikleri yere gidip itina ile kendini patlatarak  vatandaşlarımızın ölümüne sebep olabiliyor! Eeee, ne olacak böyle(!)? Daha ne kadar devam edecek böyle(!)? Devlet adamları, ülkeyi yöneten seçtiğiniz milletvekilleri neden önlem almak yerine birbirleri ile kavga ediyor, siyasi rekabet haline giriyor(!)? 

Neden bu patlamalardan sonra T.C. Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı, T.C. İçişleri bakanı ve hatta ve hatta gerekirse devletin en üst kademesinde millete hizmet etmekle görevli olanlar "Siz neden bunları önceden istihbarat alıp önlemediniz?" diye görevden alınmıyor veyahut biz millet olarak neden bu kişilerin görevden alınması için bir şey demiyoruz(!)? 

Neden bu patlamalardan sonra milletvekillerinin hepsi(siyasi parti liderleri de buna dahil) birlik olup bir daha aynı acıların yaşanmaması için sorumluları bulup cezalandırmıyor(!)? NEDEN!!!??? NEDEN!!!???

 Anlat anlat sabaha kadar sürer bu yazı :/ Anlamak isteyen bu yazımda da anlar beni, anlamak istemeyene de ne kadar laf desem boşunadır zaten! 

İyi düşünün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, iyi düşünün...!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder