Sayfalar

13 Kasım 2015 Cuma

GATA'dan Randevu AlmakMerhabalar efenim :)

GATA'dan sivil vatandaşların da istediği bölümden randevu alıp muayne-tedavi olması mümkün.Yani GATA sivillerede açık ve ücretsiz

GATA'dan şu şekilde randevu alınır:

GATA'nın hekimlerinin daha tecrübeli ve bilgili oldukları ile biliniyorlar. Canınızı sıkan,aklınıza takılan bir şikayetiniz varsa ya da gittiğiniz hekimlerden tatmin edici cavplar alamadıysanız bir GATA'daki hekimlerede görünmenizi tavsiye ederim.Şahsen ben bir kaç şikayetimle ilgili öyle yapacağım.

Peki GATA'dan randevu nasıl alınır?

GATA'dan randevu almak için örneğin: İstanbul'da oturuyorsanız Kadıköy iskelesinden GATA gözüküyor. Kadıköy'e gidip kime sorsanız gösterir zaten.

(216) 444 1 898 nolu hastane randevu merkezi telefon numarasını arayarak randevu alıyorsunuz. GATA'ya MHRS.gov.tr'den ya da 182'den randevu alınmıyor. Bu telefon numarasından randevu almanız gerekiyor. 

İlaveten şu resmi internet sitesindende iyice bakabilirsiniz.Telefon numarası,adres vs. burada da yazıyor zaten:

http://www.gata.edu.tr/hpasa/index.html 

3 yorum:

 1. Su an gece iki ve ben gata da gece stajindayim :))gata can dir can :) şaka maka hekimleri çok iyi gerçekten. Tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 2. Bende bu aralar GATA'da üroloji ve cildiye'ye gitmeyi düşünüyorum. Hatta gideceğimde zaten. GATA'ya bir kez daha gitmiştim adamlar ilgileniyor yav özel hastahane gibi tıpkı!
  GATA'ya randevu alıp gitmenizi bende tavsiye ederim gerçekten sizlere ;)

  YanıtlaSil
 3. VERİLEN NUMARA İNŞAAT FİRMASI ÇIKIYOR BEN KANTİN ÇIKAR DEDİM İYİNİYETLİYMİŞİM DEMEKKİ

  YanıtlaSil